ANA SAYFABİZHABERİZREKLAM
   
İHBAR EDİYORUM MUHTEREM SAVCIM
İÇERİK
BAŞLIKLAR

Rüştü ERATA

Herif (öyle diyorum çünkü “adam” dersem adam yerine koymuş olacağım) besbelli ki ETÖ’nün (Ergenekon Terör Örgütü’nün) “Televizyon Kolu”undan...

Bu herif yıllardır televizyonlarda çalışmıyor (Aldığım “derin” bilgilere göre “çalıştırılmıyormuş; TRT tarzı “ciddi” haber sunuşuna gıcık oluyorlarmış). Yani, işsiz bu zat (Bu arada hiçbir radyoda da çalışmadığına dikkatinizi çekerim)...

Niye, neden, niçin?!..

Bu zatı ekranlardan hatırlarım, ben de gıcık olurdum; ama Allah için, bu kadar televizyon kanalının hiçbirinde iş bulamayacak kadar da rezil değildi hani!..

Öyleyse?..

Öyleyse, çok açık; değil mi?..

Herifin bir planı var da ondan!..

“Peki, ne olabilir o plan?” diye sorulur mu hiç; herif Ergenekoncu yahu!..

Geçen gün bir kafede kulağıma çarptı: bu zat 16 yaşından beri Ergenekoncuların yuvalandığı bir gazeteyi okuyormuş!.. (Tam 35 yıl eder... Bakın kaç sene evvelinden “teşkilatlanmaya” başlamış herifler!..)

Hatta ve hatta...

Alın işte, size “derin” bir bilgi daha: Bu zat zamanında b.. -pardon- uyduruktan karikatürler çizermiş o “malum” gazeteye!..

Yuf, yuf ki, yuf yani; “şaibeli” ilişkiler zincirine bakınız!..

Herifin “eylemleri” bu kadarla kalsa iyi: bir de hiç utanmadan, her sene Uğur Mumcu’nun ölüm yıldönümü merasimine iştirak edermiş!.. (Aslında daha önce akıl edememiştim, bu sene bir iştirak edeyim o merasime de, neler dönüyor bir idrak edeyim).

Ama o merasime iştirak etmeden de biliyorum; her şey besbelli; merasim filan bahane...

N’apıyorlar orada?

Şüphesiz, “teşkilat” bu herife “senelik” emirlerini veriyor, bu zat da bu emirler istikametinde hiçbir televizyona iş için müracaat etmiyor, bekliyor!..

Neyi bekliyor; şüphesiz “darbe”yi!..

Efendim, ha evet; kulağıma çarptığı kadarıyla, pek “mütevazı” bir hayat sürüyormuş ama o da “numaradan” tabii...

Benden söylemesi Muhterem Savcım, bu herifi TRT televizyonunda “darbe bildirisini” okurken görmemek için, şimdiden icap eden ihtiyati tedbirleri alınız!..

Bendeniz, her türlü “derin” bilgi için sokaklarda, kafelerde, barlarda ve hatta Facebook’ta vazife başında olacağım efendim, Muhterem Savcım...     


Hürmet ve Şükran Hislerimle

Recep Deringırtlak

 


rustuerata@gmail.com

 

Bizhaberiz Bağımsız Haber Portalı

BİZHABERİZ BAĞIMSIZ HABER PORTALI | Bizhaberiz.net © 2016 | Son Güncelleme : 23.10.2018 - 12:46:56 | Şu an 104 kişi online | Kullanım Koşulları